Německo - Schaumburg
Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu 30.8.1815 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., 11mm, 0.638g, nep.hr., tmavá patina
Bergmann - Otto von Bismarck - úmrtní med. 30.6.1898 - poprsí zprava, opis / 8-řádkový nápis a opis, Sign., cín 35 mm s původním ouškem a stuhou, dr.hr.
0/0/1
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Osterwieck 1924 - výstava Harzského spolku chovatelů drůbeže - tři ptáci, opis, ryté vročení / rytý nápis ve věnci, Nesign., Ag990, 40mm, 25.794g, nep.hr.
Götz - Jindřich Lev, vévoda bavorský a saský 1929 - poprsí s mečem a modelem kostela, znak, opis / lev se dvěma znaky, písmo, Sign., Ag999, 36mm, 19.792g, škr.
Maršál Hindenburg b.l. (1914 - 1915) - poprsí čelně / vojsko v poli, bez opisů, Nesign., vídeňská ražebna Brüder Schneider, patinov. Ag900, 50mm, 54.762g RR!
0/1
Rumunsko
Rusko
SSSR - 50 let revoluce 1967 - hlava Lenina, Kreml, kosmonaut, personif. průmyslu a zemědělství, vročení/ nápis a ratolesti, zn."LMD", Ag925, 50mm, 76.378g
Slovensko
Začátek ražby euromincí na Slovensku 19.8.2008 - znak, Kriváň, Bratislavský hrad, mince, opis / hala mincovny, Nesign.(Poldaufová), Au925, (27.0g), karta
Tyrolsko
Bregenz - upomínka 100 let osvobození 30.-31.8.1909 - tři bojovníci / 8-řádkový nápis, Sign., litý bronz 36 mm s původním ouškem
USA
Chicago 1893 - scéna vylodění Kryštofa Kolumba, nápis a kruh hvězd / administrativní budova, nápis a opis, cín 50 mm, nep.hr., pěkná patina, téměř R!
Přehlídka vítězů I.světové války v Paříži, věnec / socha Svobody, orel, prapory, opis, 1919, Sign. Outhwaite, bronz 45 mm, 45.959g, nep.skvrnka, téměř
Cyklistické medaile a odznaky
Slovensko b.l. - Cyklistické závody 220 S. "Jánošik" chl., Nesign., bronzový zlacený šestiúhelník 50x56 mm se závěsem
0/0/-
Slovensko 1932 - Cyklistické závody KSC na 100km - I. místo, Nesign., zlac. bronzový šestiúhelník 50x56 mm se závěsem a stuhou
0/0/2
Slovensko 1935 - Cyklistické závody - I.místo, Nesign., zlacený bronzový šestiúhelník 50x56 mm se závěsem a stuhou
Třebíč 15.8.1896 - hlavní jízda ČSK - 1.místo, Nesign., honosný prořezávaný zlacený bronz 42x45 mm s jedním českým granátem, modrobílá trojúhel. stuha
1/-/1
Třebíč 15.8.1896 - vyrovnávací jízda ČSK - 3.místo, Nesign., honosný prořezávaný postř. bronz 40x53 mm, modrobílá trojúhelníková stuha
Kalendářní medaile a medailky
Pražské reklamní a účelové známky
Konference svatého Vincence de Paula - 40 Haléřů, Sign.Pátek, mosaz 27 mm, stopa po oušku (patrně raženo na střížku pro medailku s ouškem), patina
Schlaraffia
Salzburg b.l. - XI.všeobecný koncil schlarafie - znak a pohled na město / tři jezdci s prapory, písmo, Sign.Plastilini, patin.bronz 40 mm s původním ouškem