Pardubice - pobočka ČNS
Dušek - 30 let pobočky 1984 - znak města, lipová ratolest, vročení a opis / vavřín.ratolest, 8-řádkový nápis a opis, postříbřený bronz 50 mm, BK.6 (300ks)
Novotný - 50 let pobočky 2004 - český lev, opis / motiv z kladského tolaru, opis, Sign.LN, mosaz 34 mm (pouze 40 ks) RR!
Praha - pobočka ČNS
Vitanovský - 700 let zaražení pražského groše 2000 - replika aversu / replika reversu částečně překrytá nápisem, Sign., patinovaná měď 30 mm RR!
Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., patinovaný bronz 33 mm, 8.371g, BK.2B (20ks) RRR!
Alerám a Klimovič - pečeť městské rady (1615) 1993 - pečeť, latinský opis / 5-řádkový nápis a lip.snítka, Nesign., patinovaný bronz 35 mm, FM.5 (70ks) RR!
Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města, český opis/ radnice, vročení, latinský opis, Nesign., zlacený bronz 50mm, 52.550g, FM.8A (pouze 10ks) RRR!
Alerám a Klimovič - 750 let města 2001 - znak města, český opis/ radnice, vročení, latinský opis, Nesign., patinov. postříbř. bronz 50mm, 53.792g, FM.8B (515ks)
Příbram - pobočka ČNS
Milenium sv.Vojtěcha 997/1997 - chrám sv.Vojtěcha na Březových horách, znak, nápis / ratolest, písmo, Ag925, 37mm, 27.364g, FM.10, čís.145/200, dr.hr. R!
Kožuch - 40 let pobočky 2006 - Zámek, Sebastopol, opis/dva havíři drží dva znaky, známka s důl.vozíkem, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm, 47.087g RR!
Teplice - pobočka ČNS
Vitanovský - Vojtěch Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patin. postříbřená měď 40 mm (pouze 60 ks) RR!
Mára Jaromír, nar.1891
Gremium pražského obchodnictva - za zásluhy - Merkur nesoucí znak Prahy, opis / silueta Pražského hradu ve věnci, nápis na stuze, Sign., Ag750, 45mm, 45.184g
Neuberger Rudolf, 1861 - 1916
Hospodářská společnost v Korutanech - Za zásluhy b.l. - hospodářské atributy, ratolesti, opis / 4-řádkový nápis v obilném věnci, Sign., bronz 38mm, krásná pat.
Neudeck Andreas, 1849 - 1914
Vídeň - 50.výročí založení firmy Elsinger 5.3.1881 - 5-řádkový nápis ve věnci / 4-řádk. nápis, hvězdičky, Sign., bronz 63 mm, pěkná patina
Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1885 - průčelí divadla, ratolest / 8-řádkový nápis, Sign., Ag 60mm, 79.862g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Oppl Vladimír, 1953 -
Největší osobnosti českého národa - Mikoláš Aleš b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.018g, vlas.škr.
Největší osobnosti českého národa - Jan Neruda b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.013g
Největší osobnosti českého národa - Jaroslav Seifert b.l. - poprsí čelně, vročení, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 40mm, 29.003g
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923
Frant. Palacký - 100 let narození 14.6.1898 - poprsí zleva, český opis / lipová ratolest, znak Prahy a 7-řádkový nápis, Sign., bronz 55 mm, patina
Schwerdtner Johann, 1834 - 1920
Vídeň b.l. - Záslužná medaile školy kadeřnické spol.- žena se slavnostním účesem, opis / vavřínový věnec, volné místo, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 30.460g, etue
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlova universita - 500.výr.založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latinský opis / latinský nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.150/7, dr.hr., dr.rys.