Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Napoleon I. - převezení ostatků do Francie 1840 - poprsí zprava, opis/ hrob císaře na ostrově sv.Heleny a opis, Sign.A.Bovy, AE 40mm, 33.860g, dr.hr., patina
Záslužná medaile Spol. plynárenského průmyslu 1896 - genius s pochodněmi nad městem / dubový věnec, opis, ryté udělení, Nesign., měď 55mm, patina, etue
Dubois - cena ministra za výuku fyziky (cca 1900) - střelec s puškou / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., patin. postř. bronz 50 mm, udělení "F.Fraisse", téměř
Německo - Bavorsko
Maxmilian Josef - AR medaile na 25 let vlády 1824 - poprsí zprava, opis / Vítězný oblouk, opis a nápis, Sign.Losch, 47mm, 43.766g, dr.hr.,nep.rys.,pat.,tém.
Německo - Hamburg
AR med. na 300 let městské ústavy 1828 - pět radních s listinou u oltáře, opis / znak města, pět světců, ornamety, opis, 41mm, 28.848g, dr.hr., dr.rysky, tém.
Wilkens - kostel svatého Petra, opis a nápis / stejný chrám po požáru 7.5.1842, opis a nápis, na hraně náp. "měď ze střechy věže", 44 mm, dr.hrany, dr.rys., pat.
Na obnovu vyhořelého kostela sv.Mikuláše 1842 - chrám po roce 1657, opis / chrám po požáru 5.5., písmo, nápis na hraně, Nesign., měď 44 mm, Gaed.1370, dr.hr.
Na obnovu vyhořelého kostela sv.Petra 1842 - chrám po roce 1516, opis / chrám po požáru 7.5., písmo, nápis na hraně, měď 44mm, Gaed.1368, hr., rys., pat.
Na dokončení věže kostela sv.Petra 1842 - chrám, vročení / 7-řádkový nápis, Nesign., měď 42 mm, Gaed.1490, hrany, rysky, skvrny, patina
Lorenz - AE medaile na obnovu radnice 1842 / 1886 - personif. města se znakem / průčelí radnice, vročení, opisy, Sign., 43mm, 34.257g, dr.škr., téměř
Nesign. - 40.výročí bitvy u Loigny 2.XII. 1870/1910 - znak města, opis / sedmiřádkový nápis a ratolest ve věnci, zlacený bronz 43 mm, pěkná patina, téměř
Německo - Sasko
Tři gracie drží portréty panovnické rodiny, znak, opis / Abundantia s caduceem a rohem hojnosti, pohled na Drážďany, písmo, 1764, Ag 43mm, 21.879g, Mers.1898
Friedrich August III. - AR medailka 1792 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis, Sign., Ag 30mm, 10.531g, dr.hr., dr.rysky, patina
Vilém II. a Augusta Victoria (výročí sňatku 1912), v reversu vyryt nápis na oslavu stř.svatby manželů Wehnerových ve Sl. Katovicích, Ag 51mm, 59.802g, pat.
Kühl - Otto von Bismarck - 100 let narození 1915 - poprsí zleva / 8-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Hanisch - I.výročí připojení Rakouska 1938/1939 - hlava A.Hitlera zprava, opis/ říšské jablko, vročení, opis, Sign., patinované Ag 835, 36mm, 21.170g, téměř
Rusko
Mikuláš II. - AR Zásluž. medaile zemědělské rady b.l. - dvojportrét Alexandra III. a Mikuláše II., opis / nápis ve věnci, Nepunc., 50mm, 61.156g, hr., rysky
Švýcarsko
Abraham de Moivre - francouzský matematik 1741 - poprsí zprava, opis/ 5-řádkový nápis v kartuši, Sign. Dassier, měď 55mm, 78.905g, dr.hr., krásná patina R!
Ženeva - 50 let připojení ke Švýcarské konfeder. 1864 - alegorie Ženeva a Helvetie, opis / vavřínový věnec, nápis a opis, Sign.Bovy, měď 47mm, hr., škr., lakov.
Velká Británie
Karel II. - cínová medaile (odměna za píli) 1673 - poprsí zprava, opis / student, personifikace věd, andělé a opis, cín 70mm, dírka, hr., rysky, patina
-2/2-