Berlín 1890 - X.německé spolkové střelby - střelec se znakem a puškou, písmo/ pohled na město, znak, věnec, Nepunc., Ag 40mm, 26.660g, stopa po oušku, pat., tém.
Berlín 1890 - X.německé spolkové střelby - střelec se znakem a puškou, opis a nápis/ pohled na město, znak, Nepunc., Ag 40mm, 26.569g, pův.ouško, vl.škr., patina
Rakousko - klipa Pro Caesare et Patria b.l. - klečící střelec, opis / císař. znak a heslo na stuze, Sign. Neuberger/Jauner, Ag 35x35 mm s pův. ouškem a stuhou
Slaný 1894 - slavnost svěcení praporu 24.VI. - český lev, český opis a vročení / městský znak, český opis, Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Hluboká b.l. - honosný postříbř. a smaltovaný odznak se dvěma upínacími patkami
Lingenau b.l., Nesign., pocínovaný měděný plech 42/45 mm s původním raženým ouškem
1-
Třeboň/Wittingau 1874 - svěcení praporu, Nesign., mosaz 34 mm s původním závěsem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky
Zednářské dekorace Velké Británie
Manchester Independent Order of Oddfellows Unity, Sign.Tuttil-London, Punc., smalt.stříbro 25x40 mm, ráhnová stuha
Royal Masonic Benevolent Institution 1934 - Steward, Sign.D.Quille&Son-London, Punc., smaltované stříbro 35x50 mm, ráhnová stuha
York 1956 - Order of Merit, Sign.L.Simpson & Comp., zlacený bronz 32x32 mm se závěsem a nákrční stuhou
Praha-arcibisk., František kard. Schönborn, 1885-1899
Pichl - cín. úmrtní medaile 26.6.1899 - poprsí zleva a opis / žena klečící před andělem, Duch svatý jako holubice, datum úmrtí a opis, 35mm, Přib.511, skvrny
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3
Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis / denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů a nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, BK.20 (500 ks)
Kroměříž - pobočka ČNS
Tkadleček - AE jeton 2006 - arcibiskupský zámek, znak a opis/ biskupská mincovna, balanciér, opis, Nesign., patinovaný bronz 24mm
Liberec-Jablonec - kroužek numismatiků v Jablonci
Kopáč - pamětní medaile ze světlého polyamidu 1957 - hlava Atény v přilbě, letopočet / znak Jablonce, opis a nápis, Sign., 48mm, 4.562g, BK.2 (50ks) RR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
AR odznak na 40 let pobočky 1961 / 2001 - český lev, opis, Sign.JK, Punc., Ag 18 mm s jehlicí, 2.645g R!
Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - náměstí, znak, opisy / moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.673g, BK.2 (616ks), patina
Hvozdenský Josef, 1932 -
Památník národního písemnictví v Praze 1977 - budovy Strahov.kláštera, emblém, opis / symboly liter.oborů, emblém, opis, Sign., patin. postř. bronz 75 mm, etue
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Znojmo - 70 let Jihomoravského muzea 1968 - gotické okno se znojemskou Madonou, keramika, opis / významné znojemské stavby, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
Špánek Karel, 1894 - 1965
Knihovna Památníku národního písemnictví 1959 - lev opřený o knihu, opis / pohled do strahovské knihovny, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm