Brno
Kříž - svěcení praporu Sokola 29.5.1871 - zářící koruna, tři znaky, opis / emblém Sokola v lipovém věnci, Sign., cín 27 mm s původním raženým ouškem
Olomouc
Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, německý opis / městský znak v kartuši, německý opis, Sign.JS, zlac.bronz 47 mm, patina, tém.
Praha
Sign.K - upomínka na 10 let trvání Hlaholu 16.5.1871 - korunovaný český znak, opis / lyra, notový zápis, opis, zinek 22 mm, skvrny, patina
Vídeň
Schwerdtner - otevření budovy Obchodního gremia 1903 palác, nápis, ratolesti / hlava Merkura, nápis, znak a vavřín.ratolest, Sign., Ag900, 35x47 mm, 30.483g
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Hájek - jednostranná ražená plaketa b.l. (1948) - hlava zprava a nápis, Sign., bronz 52x60 mm, Fl.65, Nov1.1.174a, téměř
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. do hloubky, patinovaný bronz 52x60 mm, Nov1.2.62a, upevněno v původní etui R!
Česká republika
Kartáková - Konec druhého tisíciletí 2000 - chrám sv.Víta, zemské znaky, hvězdy a nápis/ orloj a nápis, Sign.DK, cetifikát (Ag999, 34mm, 16.0g), kapsle, etue
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Itálie
Záslužná medaile kulturního odboru ministerstva zahraničí b.l. - vyryté udělení "Václav Křístek", Nesign., zlacené Ag800, 40mm, 27.248g, etue, atest PÚ
Německé státy před rokem 1871
Loos a Fischer - 50 let bitvy u Lipska 1813/1863 - Germanie nad padlým drakem, opis / letící Niké, opis a nápis, Sign., bronz 39 mm, rysky, stopy postříbření
Německo - Hohenzollern
Karl Anton a Josefine - AE medaile na zlatou svatbu 1884 - dvojportrét zleva, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign.K.Schwenzer, 50mm, 56.533g, pat., lakov.
Německo - Sasko
Nesign. - klipa na 800 let domu Wettinů 1089/1889 - král Albert zprava, opis / hrad v Míšni, vročení a opis, bimetal 27x27 mm s původní dírkou pro zavěšení
C.Fr.Gauss - Král. spol. pro vědu v Göttingenu 1877 - hlava zprava, opis / vročení ve věnci, opis, Sign. Brehmer, cín 70mm, 218.846g, hr., rys., skvr., patina
Oertel - 400 let objevení Ameriky 1892 - Kryštof Kolumbus, kotva, palmové ratolesti, opis/ múza letící přes oceán, opis, Sign., cín 38mm, nep.hr., nep.rysky
Bergmann - Otto von Bismarck - úmrtní med. 30.6.1898 - poprsí zprava, opis / 8-řádkový nápis a opis, Sign., cín 35 mm s původním ouškem a stuhou, dr.hr.
0/0/1
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
K.Götz - 80.narozeniny presidenta Hindenburga 1927 - hlava zprava, opis, zn."D" / říšský a rodový znak, rytířské přilbice, opis, Ag900, 36mm, 24.819g, vl.rys
Götz - Jindřich Lev, vévoda bavorský a saský 1929 - poprsí s mečem a modelem kostela, znak, opis / lev se dvěma znaky, písmo, Sign., Ag999, 36mm, 19.792g, škr.
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Goetz - admirál Ludwig von Reuter - vzpomínka na lodě potopené 21.VI.1919 - poprsí zleva, písmo / část lodi a nápis, patinovaný zinek 36 mm, lakovaná, téměř