Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Goetz - na všeobecnou branou povinost 16.3.1935 - rytíř s mečem, vročení a opis / kotva, křídla, dvě bomby a opis, Sign., patinovaný zinek 36mm, skvrnky
0/1
Goetz - medaile na intervenci ve Španělsku 1937 - alegorie Všichni proti jednomu 1914 / alegorie Jeden proti všem, opisy, patin.zinek 36 mm, skvrnky, lakov.
Rumunsko
Švédsko
Gustav V. - 100.výročí ústavy 1920 - hlava zleva, dva kříže, 8-řádkový nápis / kněz a rytíř, nápis, Sign.E.Lindberg, patinované Ag 57mm, 87.146g
Tyrolsko
Bregenz - upomínka 100 let osvobození 30.-31.8.1909 - tři bojovníci / 8-řádkový nápis, Sign., litý bronz 36 mm s původním ouškem
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Manzu-3cci - AR medaile na II.ekumenický koncil 1962 - poprsí zleva, opis / dvě postavy a nápis, Sign., Punc., patinované Ag1000, 35mm, 14.450g, původní etue
Velká Británie
Anna - medaile na svatbu princezny a Jiřího Dánského 1683 - dvojportrét zprava, opis / osm znaků, opis, Nesign., litý bronz 42 mm, 18.222g, pěkná patina
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace, malý dvojportrét mezi anděly a opisy / pohled do exposice a nápis, Sign., cín 38 mm, patina
Princ Albert - Průmyslová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, opis / nápis na globu, orel, věnec a opis, Sign.W.Wyon, bronz 44 mm, dr.hr., nep.úhozy
Hango - medaile na krymskou válku 8.9.1855-30.3.1856 - výjev z bitvy, váhy, propory, opis, nápis ve věnci, Sign., cín 52mm, 35.251g, patina
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Jezdecké a lovecké odznaky z let 1933-1937 (Velká Pardubická b.l., Hubertus 1936, Poděbrady b.l., Kolín 1933, Ml.Boleslav 1935, Hr.Králové 1937) 6ks
Kalendářní medaile a medailky
Lovecké medaile, plakety a odznaky
Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlacený bronz 60 mm, etue
Odznaky
Kly a okolí b.l. - Podpůrný a vzdělávací spolek, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x39 mm se zavíracím špendlíkem
Smaltované odznaky
ČSR - velký státní znak b.l.(cca 1918-1920), Nesign., smaltovaný bronz 26x31 mm se zavíracím špendlíkem
1-
Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby - protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., Ag 42mm, 33.248g, nep.hr., rysky
Berlín 1890 - X.německé spolkové střelby - císař.znak s berlínským prsním štítkem, opis / střelnice, opis, Nesign., mosaz 39 mm s pův.ouškem, skvrny, lakovaná