Neuberger - na spojenectví s Německem 1914/1915 - dvojportrét zleva, opis / dvě koruny, hvězda, věnec a nápis, Sign., Punc., Ag 60mm, 104.750g, hr., rysky
Neuberger - na spojenectví s Německem 1914/1915 - dvojportrét zleva, opis / dvě koruny, hvězda, věnec a nápis, Sign., patinov. bronz 60 mm, skvrnky, téměř
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., měď 56 mm, H.3773, krásná patina R!
Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Nesign.- AR medaile na brzké uzavření míru 1915 - portrét mírně zleva, koruny, 3-řádk.nápis / holubice s vavřín.snítkou, vročení, Punc., 40mm, 24.623g, rys.
Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Helene Scholz - AE pamětní medaile 8.12.1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem a 8-řádkový německý nápis, Sign., patinovaný bronz 55 mm, dr.hr.
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Christlbauer - mezinár. elektrotechnická výstava 1883 - poprsí zprava, opis / palác Rotunda, opis a nápis, Sign., zlacený bronz 54 mm, drobné skvrnky, téměř
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Scharff - AR medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby, opis, Sign., 50mm, 53.892g, H.4003, dr.hr., dr.škr.
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / anděl s pochodní a květy, opis, Sign., 55mm, 81.424g, Don.3252, hr., škr., rys.
Tautenhayn - AE medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / letící anděl s pochodní sype květiny, opis, Sign., 55mm, 86.924g, krásná pat.
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Hartig - medaile na sarajevský atentát 28.6.1914 - poprsí zprava, nápis / trnový věnec a datum úmrtí, okolo vavřínový věnec, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Arcivévoda Ferdinand Karel, 1868 - 1915
Mezinárodní výstava v Innsbrucku 1896 - poprsí zleva, opis / Fama letící nad městem, znak a opis, Sign. Christlbauer, zlac.bronz 51 mm převýš.korunou, skvrny
Císařovna Zita - manželka Karla I., 1892 - 1989
Marschall - zinková pamětní plaketa (před rokem 1916) - portrét zprava, opis, Nesign., jednostr. patinovaný ovál 48/60 mm, téměř
Bachofen von Echt, Adolf
Scharff - novoročenka na rok 1895 - portrét zleva, nápis/ zámek v Nusdorfu u Vídně, 2-řádk.nápis, Sign., Nepunc., pat. Ag 35mm, 18.589g, na hraně zouška kovu
Enderle z Burgkstadtu, Tobiáš - bratr mincmistra
Početní groš b.l., znak, opis / 5-řádk. nápis a opis, Pro.B.23/1, BPM.62, Don.3332, 1.876g, zvlněný, kor., patina
-2/2-
Početní groš b.l., znak, opis / 5-řádk. nápis a opis, Pro.B.23/1, BPM.62, Don.3332, 2.391g, nep.kor., skvrny v reversu, patina
Füger, Heinrich Friedrich, 1752 - 1819
AR úmrtní medaile 1819 - poprsí zprava, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., 40mm, 27.775g, nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Geitzkofler Jiří a manželkou Ursulou Puellacher
Početní groš b.l., Pro.46/2, BPM.75, Don.3353, Pž.38, 23mm, 2.553g, mírně kor., patina
Kinský, František - vrchní ředitel vojenské akademie
J.M.Scharff - školní premie 1846 - poprsí zleva, opis / Minerva předává mladíkovi učební pomůcky, písmo, Sign., bronz 48 mm, Don.3504, H.5487, nep.hr., patina
Liechtenstein, Jan Adam a Marie, roz. hraběnka Kinská
Svatební medaile 30.VII.1967 - dva portréty pod korunou, opis / korun. rodové znaky na plášti, opis, Sign.AZ, Zn.A (Vídeň), Ag900, 35mm, 14.732g, patina
Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859
Pichler - AR medaile vídeňské akademie umění 1835 - hlava zleva, opis / stojící múza, písmo, Sign., 44mm, 43.838g, H.7479, Don.3599, nep.hr., nep.rysky R!