Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 -184c poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., tmavý pat.bronz 60mm, Nov1.1.184c
Španiel - medaile na 140.výročí narození 7.III.1990 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis a vavřínové lístky, Nesign., patin.bronz 60 mm, Nov1.1.195c, etue
Česká republika
Konvolut mosazných jetonů - Plzeň 2012, Pardubice 2013, ČNB Praha b.l.(cca 2015), Česká mincovna b.l. (cca 2015), nep.hr., nep.rysky, patina 4ks
Vienne - Mezinárodní elektrotechnická výstava 1883 - orlice pod korunou / francouzský 2-řádkový nápis a opis, Nesign., postř.plech 27 mm s původním ouškem
Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř
Hosaeus - medaile "In Eiserner Zeit" 1916 - scéna darování zlata na železo, opis / nápis a dubová ratolest, Sign., patinované lité železo 41 mm, lakov.
Německo - Sasko
Friedrich August II. - na jmenování spoluvládcem 1831 - portréty dvou králů, opis / oltář v krajině, opis a nápis, Nesign., cín 30 mm, hr., rysky, patina
Německo - Württemberg
Sign.PHM - Eberhard Ludwig (1693 - 1733) - poprsí zprava, opis / ruka s praporem, opis, b.l. (patrně 19.století), pocín.bronz nebo zinek 52 mm, koroze
Polsko
Jan Pavel II. - Santo Subito 1.5.2011 - sada medailí k blahořečení, Nesign., společná etue s certifikátem (Ag999 + pozlacené Ag999, obě 34mm, 15g, 1500 ks)
Švýcarsko
Respublica Sangallensis 1969 - městský znak, opis / znak konfederace, květy, nápis a vročení, Nesign., Ag900, 36mm, 20.121g
Chlebové známky
Pašinka, F.B. - Bylinův samožitný chléb 4kg, mosaz 24 mm, krásná patina, téměř
Pašinka, F.B. - Bylinův samožitný chléb 2kg, mosaz 21 mm, krásná patina, téměř
Radovesnice u Poděbrad - Dolejšího strojní pekařství - 4 (kg chleba), mosaz 24mm, pěkná patina
Nouzovky vojenských zajateckých táborů
Freistadt - 2 Haléř 1915 - mosaz 19 mm - chyboražba (obě strany raženy stejným razidlem se jmémen a nom. hodnotou), 2.925g, patina, téměř
Grödig - 2 Haléř b.l. - zinek 18 mm, skvrnka, patina
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 15x25 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Porcelánové medaile
Eisenach - Johann Sebastian Bach 1685/1750 - poprsí čelně, opis/ rodný dům, opis, míš. bílý porcelán 50mm
Míšeň 1968 - 1000 let biskupství - pečeť, opis / třířádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 65 mm, etue
Míšeň 1976 - Martin, biskup Míšeňský 968 / 4-řádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 65 mm, etue
Míšeň b.l. (1980) - nejstarší městská pečeť 1285 / 5-řádkový nápis, míšeňský hnědý porcelán 67 mm, etue