Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Arcivévoda Rainer - místokrál v Lombardii, 1783-1853
Manfredini - AE pamětní medaile 1818 - poprsí zprava, opis / Minerva, Merkur a Ceres, opis a nápis, Sign., 37mm, 36.608g, H.3597(AR), M.2479(AR), patina R!
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis/ nápis, věnec z obilí a růží, zářící hvězda, Sign., Punc., 25mm, 6.194g, patina
Schaefer - bronz. plaketa na zlatou svatbu 1902/1905 - dva portréty proti sobě, zářící korunka, nápisy, Sign., 66x49 mm, 76.514g, nep.hr., pěkná patina, tém.
Seidan - AR medaile na otevření Ringstrasse 1857/1865 - poprsí zprava, něm.opis / Vindobona bořící hradby, nápis na hraně, Sign., 44mm, 34.925g, dr.rysky, pat.
Tautenhayn - hospodářská výstava v Aradu 1890 - hlava zprava, maďarský opis / maďar.nápis ve vavřín. věnci, Sign., Nepunc., Ag 47mm, 66.416g, vlas.rysky
Na plánov. prohlídku vzducholodi Zeppelin v Bregenzu 1909 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový německý nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původ. ouškem, vl.rys.
Grath A. - K.u.K. Inf. Regiment No.99 - dvojportrét Fr.Josefa a Viléma II. zleva, opis / sedící lev, nápisy, Sign., patinovaný zinek 60 mm
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zprava, opis / anděl s pochodní, opis, Sign., 55mm, 82.006g, Don.3252, po sponě, hr., rysky
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Hellene Scholz - pamětní medaile 1915 - poprsí zleva, opis / voják v plné polní výstroji v horské krajině, letopočet, Sign., patinovaný bronz 60 mm, téměř
Nesign. - medailka na 50 let vlády 1898 - mladé poprsí zleva, vročení, opis / staré poprsí zprava, vročení, opis, mosaz 34 mm s původ.ouškem, st.zlacení
Bachofen von Echt, Adolf a Albertine
Placht - AR medaile na zlatou svatbu 16.V.1909 - dvojportrét zleva, znak, opis/ manželé na lavičce pod dubem, nápis, Sign., Ag800, 50mm, 59.798g, nep.rysky
Placht - AE medaile na diamatovou svatbu 1919 - dvojportrét zleva, opis / diamant a vročení, Sign., patinovaný bronz 35mm, 21.835g, nep.hr.
Lobkowicz Jan Mikuláš (zemřel 1614)
Litá bronzová medaile b.l. (patrně 19.století) - poprsí zleva bez opisu / znak, opis, PL.30, revers jako BPM.238, 36mm, 28.817g, krásný štítek 30.3.1891
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
I.M.Scharff - AR medaile na italská vítězství 1849 - poprsí zprava, opis / Victoria čelně s vavřín.věncem, opis, Sign., 57mm, 70.071g, Don.3682, M.2649, dr.rys.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1628, Jičín-Reick, Nech.48, Meyer.136, 1.562g, vada mater., nedor., skvrny, patina
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.244, Don.4003, 1.616g, nedor., patina R!
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.245, Don.4003, 1.512g, nep.nedor., pěkná patina R!
3 Krejcar 1630, Zaháň-Jacob, Nech.120, Meyer.246, 1.704g, nep.nedor., pěkná patina, starý podložní lístek R!
Wolff - AE pamětní medaile 1824 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový nápis, Sign., měď 41mm, 44.667g, D.3970, nápis na hraně, dr.hr., nep.rysky, krásná pat., téměř