Lange Konrád, 1806 - 1856
Franz Wierer - zakladatel lázní Bad Ischl 1843 - poprsí zprava, opis / sloup s havou Hippokrata, tři postavy, písmo, Sign., měď 54 mm, dr.hr., nep.rysky
Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 - Hlava zprava, opis / globus, zvěrokruh a opis, Sign., měď 64mm, 107.036g, krásná patina
Marschall Rudolf, 1873 - 1967
Fr.V.Schönaich, generálplukovník, ministr války 1916 - poprsí zprava, nápisy / osmiřádkový nápis, Sign., lakovaný patinovaný zinek 60x72 mm
Neubauer Johann
Obchodní komora v Liberci b.l. (začátek 20.století) - dělník s kovadlinou, dole pohled na přístav / pohled na Liberec, v úseči nápis, patin. bronz 60 mm, téměř
Oppl Vladimír, 1953 -
Praga 1998 - mezinárodní výstava poštovních známek - hlava Merkura zleva, opis / emblém výstavy, opis, Sign.VO, Ag900, 31mm, 13.265g, kapsle, etue
50 Euro 1999 - nová měna - poprsí Jiřího z Poděbrad mírně zleva, opis / korunov.český lev, opis, Nesign., Ag900, 50mm, 42g, kapsle, etue, poškozená karta
Perl Karl, 1876 - 1965
Andreas Hofer - 100 let úmrtí 20.II.1810 (1910) - poprsí v klobouku zprava, opis / 6-řádkový nápis, Sign., patin.bronz 50 mm, nep.hr., nep.rysky, skvrnky
Radnicky Karel, 1818 - 1901
Znojmo - odhalení pomníku plukovníka Kopala 16.X.1853 - poprsí zpředu, dubový věnec, opis a nápis / pomník, městský znak, ornament, písmo, Sign., měď 64 mm, pat.
Sucharda Stanislav, 1866 - 1916
Vltava a Praha - AE jednostranná plaketa b.l. (1902) - dvě alegorické postavy, v pozadí pohled na město, 4-řádk. nápis, Sign., patin. bronz 58x72 mm, nep.hr.
Odhalení pomníku Františka Palackého 1.VII.1912 - poprsí zleva, nápis / pohled na pomník, 2-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 57x60 mm, skvrnky, pův.etue
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín rytíř Randa - ČAVU k 80.narozeninám 1914 - poprsí zleva, opis / datum ve věnci a 6-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Bo.66c, dr.ryska
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Miroslav Tyrš b.l. (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranná dutá medaile, zlacená slitina olova a cínu, 60mm, nep.setřeno, pěkná patina
Vitanovský Michal, 1946 -
Brno - VUT - Fakulta stavební b.l. - průčelí budovy, socha a nápis / monogram, nápis a opis, Sign., pozlacený bronz 70 mm (cca 50 ks) R!
Brno - VUT - Fakulta stavební b.l. - průčelí budovy, socha a nápis / monogram, nápis a opis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 70 mm, nep.hr.
Telč - 900 let města 1099/1999 - pohled na město, znak, nápis a opis / kostel a okolí, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Liberec (Reichenberg)
Neubauer - obchodní a živnostenská komora b.l.- kovář u kovadliny, vavříny, přístav / pohled na město, vavříny, nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, 84.884g
Pardubice
Zobek - 650 let města / 100.Velká Pardubická 1990 - renesanční dům, znak města, opis / kůň s jezdcem ve skoku, nápis, Sign., postř.bronz 31 mm, pat., kapsle
Praha
Vysvěcení kaple sv.Rafaela v ústavu pro slepce 1844 - průčelí budovy, opis a 9-řádkový nápis / 21-řádkový nápis, Ag 35mm, 13.081g, Don.4867, H.6748, patina R!
Josef a Marie Eichlerovi - zlatá svatba 14.8.1872 - Merkurova hůl a čapka, dub.věnec, něm.opis/ něm.nápis a opis, Nesign., Ag 29mm, 10.398g, nep.zvl., nep.hr.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Šmakal - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-němec. nápis ve věnci Sign., Ag800, 42mm, 23.895g, jako ŠFP.6b, hr., etue