Frankfurt nad Mohanem 1912 - Pruský princ Heinrich zprava, nápis/ pohled na město, nápis, orlice a terč, Sign.Korschan, patinované Ag990, 31x42 mm, 26.151g
Frankfurt nad Mohanem 1887 - střelby na 25 let spolku pohled na město, znak, pušky, nápis / znak a opis na stuze, Nesign., cín 39 mm s původním závěsem, pat.
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., patin. Ag 28x38 mm, 20.385g, vl.rysky
Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Sign. Pfeuffer, Nepunc., Ag 35mm, 21.782g, hr., rys., pat.
Saabor 1910 - střelby na 200.výročí střelecké gildy, zbraně, prapory, terč, opis / 8-řádkový nápis, Nesign., mosaz 29 mm s původním ouškem, lakovaná
0/1
Vídeň 1868 - III.německé spolk. střelby - střelnice, nápis/ terč, prapory, pušky, dva opisy, Sign.Brunner, cín 33 mm s původním raženým ouškem, nep.rysky
Vídeň 1868 - III.německé spolkové střelby - palác, terč, nápis na stuze/ císařský znak, 16 znaků a opis, Sign.Beer, cín 31 mm, m.o., dr.hr., škr., skvr., pat.
Vídeň 1898 - V.rakouské spolk. střelby - Fr.Josef I. zprava, opis / terč, pušky, věnec a nápis, Nesign., zlac.mosaz 33 mm s původním raženým ouškem, téměř
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Rattenberg in Brixlegg b.l. - veteránský okrskový spolek - tyrolská orlice / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., mosaz 31 mm s původ. kulovitým ouškem, téměř
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, postříbřená mosaz 31 s původním raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř
František II., 1792 - 1835
Stuckhart - škol. prémiová medaile b.l.- hlava zleva, opis / anděl ukazuje cestu studentovi, písmo, Sign., Ag 39mm, 15.321g, stopa po oušku, hr., rysky, patina
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Doc.MUDr.RNDr.Jan Höckl b.l. (1967) - poprsí zleva, opis / znak, opis, Sign., patin. postř. bronz 60 mm
Doc.MUDr.RNDr.Jan Höckl b.l. (1967) - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm
Prof.MUDr.Edward Babák - 100.výročí narození 1973 - Poprsí zleva, opis / lékařská měření a pozorování, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kožuch Milan, 1944 -
Příbramští betlémáři - PF 2002 - 10 let spolku - Svatá rodina, ovečky, anděl a nápis / pastýř, ovečky a nápis, Sign., lakovaná měď 50 mm
Nejtek Václav, 1899 - 1958
50 let Jednoty uměleckých výtvarníků 1898/1948 - socha na podstavci, za oknem moderní budovy / velká písmena JUV, opis, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Prádler Jiří, 1929 - 1993
ČKD Praha - Za zásluhy a spolupráci (1961) - dělník a opis / emblém firmy na globu, ozubené kolo, nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, původní etue
Interkamera Praha 1969 - oko, clona fotoaparátu, opis / mozaika, vročení, Sign., bronz 67 mm, etue