Pribiš Rudolf, 1913 - 1984
Universita P.J.Šafárika v Košicích 1974 - právnická fakulta - sedící Justicia zleva, opis / kniha, nápis, Sign., patinovaný bronz 68 mm, hrany ražbou
Ronai Miroslav, 1957 -
Antonín Dvořák - 150.výročí narození 1991 - poprsí zleva, vročení, opis / lyra a pražské budovy, Sign., postříbř. bronz 40 mm, kapsle, patina, průvodní text
Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - poprsí zprava, vročení, opis / průčelí Stavovského divadla, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina, etue
Řezáč Petr, 1953 -
Česká lékařská společnost (1986) - hlava Jana Evang. Purkyně zleva, vročení a opis / pražské budovy, Karlův most a písmo, Sign., patin. bronz 60 mm, etue
Schiffer Wiliam, 1920 -
Milan Rastislav Štefánik (1880 - 1919) 1991 - poprsí mírně zprava, vročení a opis / mohyla na Bradle, nad ní generálská čepice a květiny, Sign., pat.bronz 50mm
Seidan Václav, 1817 - 1870
Položení zákl.kamene Národního divadla 16.5.1868 - průčelí divadla / ve věnci šestiřádkový nápis, Sign., cín 34mm, MZČ.150/55, hrany, rysky, patina
Položení zákl.kamene Národního divadla 16.5.1868 - průčelí divadla / ve věnci šestiřádkový nápis, Sign., cín 34mm, MZČ.150/55, nep.hr., dr.škr., patina, téměř
Skromný Rudolf, nar.1934
770 let Příbrami a 100 let Příbramského muzea 1986 - pečeť města, opis / budova dolu, znak, vročení, opis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 71 mm, skvrnky
Slezák Miloš, 1921 -
Architekt Adolf Loos (1870 - 1933) 1981 - hlava zleva a nápis / hlava mírně zleva, faksimile podpisu, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Sopr Alois, 1913 - 1993
SVU Mánes - na paměť 5.května 1945 - hlava Alexandra Velikého zprava, opis / bojovníci na barikádě s praporem, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Stehlík Josef
Zemská jednota řemesl. a živnost. společenstev 1935 - stojící Niké čelně, znaky řemesel, ratolesti, opis / znak a nápis ve věnci, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Straka Jan Václav, 1920 - 1983
Wolkrův Prostějov b.l. - hlava Jiřího Wolkera čelně, nápis / stojící postava zezadu, za ní plameny, opisy, Sign., patinovaný bronz 60 mm, nep.hr.
Památník národního písemnictví - Jaroslav Hašek 1973 - portrét, kresba vojáka Švejka, vročení, faksimile podpisu / lev s knihou, nápis, Sign., pat.bronz 34mm
Památník národního písemnictví - Jaroslav Hašek 1973 - portrét, kresba vojáka Švejka, vročení, faksimile podpisu / lev s knihou, nápis, Sign., pat.bronz 70mm
Památník národního písemnictví - Jaroslav Hašek 1973 - portrét, kresba vojáka Švejka, vročení, faksimile podpisu / lev s knihou, nápis, Sign., pat.bronz 35mm
Karel Jaromír Erben (1811 - 1870) 1983 - poprsí zleva, vročení, opis / čtyři výjevy z Kytice, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Straka Jan Václav, Hvozdenský Josef
Ivan Olbracht (1882 - 1952) - pamětní medaile 1984 - poprsí zleva, opis / hlava dívky, pták, stromy, opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Šajn Jaroslav, 1926 - 1995
Jan Zach, hudební skladatel (1699 - 1713) 1949 - poprsí mírně zleva, opisy / stromek, dva znaky, opis, Sign., postříbřený hliník 40mm, 10.423g, téměř
Šimonovský Bedřich, nar.1871
Papež Pius XI., b.l. (1922) - poprsí čelně, opis, Sign., patin. jednostranná litá medaile (parně PbSn) 63mm, vlas.rysky, nep.úhozy
1-
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
František Palacký - upom. na 100 let narození 1898 - poprsí zleva, vročení, opis / lipová snítka, písmo, Sign., cín 34 mm s původním ouškem, dr.hr., skvrny