Ostatní medaile dle autorů a míst
Brno. Mezinárodní veletrh b.l. Budova tržiště, logo, socha nahé ženy, opis. Nesign. Jednostr. Bronz 80 mm, orig. etue (n. poškoz.)
Brno - Řečkovice. 50 let trvání Sokola 1900 - 1950. Portrét Fügnera a Tyrše, opis / stojící sokol na větvi, opis. Sign. M. Láska. Bronz 60 mm
Hradec Králové. Spartak HK - XXI. hradecký km vodáků b.l. (1970). Al zlatě elox. 56,5 mm, pův. ouško. Sportovní plaketa - tenis b.l. (cca 1945-50), nesign. (Klán Hradec Králové). Jednostr. Al 51x54 mm 2 ks
1/1, 1/-
60. výročí vzniku areálu Fakultní nemocnice 1928 - 1988. Moderní budovy, letopočty, opis / hist. budovy, Aeskulapova hůl, opis. Sign. JH - MP. Bronz postř. 75 mm, etue, dekret z 3.11.1988
130 let bitvy u Hradce Králové 1866 - 1996. Stojící voják mezi znaky, opis / dva jezdci v boji. Ag 0.999 (punc) 35 mm
LR
Jablonec n. Nisou. Střelecké závody 1910. Pomník, nápisy s datem / budova, opis. Bronz zlac. (n. setřeno) 36 mm, pův. o.
Jičín. Výstavní trhy Českého ráje v Jičíně b.l. (1934). Jičínské budovy s kašnou, opis / stojící nahá dívka, v pozadí Trosky, opis ODMĚNA PRÁCE. Sign. Vašata. Bronz 52 mm
Klatovy. Hospodářsko-lesnická průmyslová a národopisná výstava pro Pošumaví 1909. Výstavní atributy, nápis * korunované znaky, opis ZÁSLUZE A PRÁCI. Sign. Šmakal Praha. Ag zlac. 35,5 mm (15,99 g)
Klecany. Odhalení pomníku Václavu Beneši Třebízskému 25.9.1898. Pod zářící korunou nápis, opis / na lipové větvičce spis a kniha, nápis s datem. Sign. Šmakal Praha. Cín 34 mm, odstraněné o.
Kolín. 240. výročí bitvy u Kolína 1757 - 1997. Portrét Marie Terezie, opis / mezi vojenskými trofejemi jdoucí anděl držící větvičku a Řád Marie Terezie, opis a nápis. Ag 0.999 (punc) 35 mm
Kutná Hora. Městská pamětní medaile b.l. Chrám svaté Barbory, opis / pohled na město, znak, ornament, opis. Sign. Neuberger. Ag (punc na hr.) 55 mm, 65,12 g. n. hry, n. škr.
Nový Bydžov. Odbor zemského spolku pro chov drůbeže a ochranu ptactva v Král. českém - zásluze. Nápis, vavřín. větvička / skupina zvířectva, nápis. Sign. Šmakal Praha. Bronz zlac. 45 mm, orig. etue. zcela n. hry
Praha. Všeobecná zemská jub. výstava 1891 - státní cena c.k. ministerstva orby. Portrét FJI., titulatura / rak. znak, č.-n. opisy. Sign. Tautenhayn. Měď 39 mm
Národní muzeum v Praze 1818 - 1968. Budova muzea, data, opis / stojící ženská postava, latin. opis. Nesign. Bronz 70 mm, pův. etue + udělovací lístek z 2.9.1985 s podpisem ředitele NM
50. výročí získání prvního titulu mistrů světa v ledním hokeji, Praha 1947 - 1997. Na globu hokejista, v pozadí Hradčany, opis / brankař, opis. Ag 0.999 (punc) 35 mm
120 let založení AC Sparta Praha 1893 - 2013. Míč s logem, opis / stadion, data, nápis. Sign. Šťastný. Ag 0.999 (31,1 g) 37 mm, plexi pouzdro, etue, certifikát
Semice (okr. Nymburk). 10 let trvání spolku baráčníků 1903 - 1913. Nápis, opis / chalupa, opis, ozdoba. Al 34 mm, odstraněné o. zcela n. hr.
Tuřany. 25 let trvání spolku voj. vysloužilců 26.9.1897. Nápis, opis / voj. symbolika, opis S BOHEM PRO CÍSAŘE A VLAST. Nesign. Mosaz zlac. 31 mm, pův. o. Indra-str. 50. n. rysky
Sportovní ceny. I. trampský chodecký závod Praha - Zlaté Údolí, 20 km, 1931. Klub osad Zlatého údolí v paměť účasti. Chodec, nápisy a opis / logo tramp. osad, opis. Nesign. Bronz 29,4 mm, pův. o.
Ostatní. Zemský spolek pro chov drůbeže, drobných zvířat hospodářských a pro ochranu ptactva v Markrabství moravském b.l. Moravská orlice, opisy / drůbez, opis ZÁSLUZE. Nesign. Ag zlac. 39 mm (22,09 g)