Švédsko
Olof Immanuel Fahraeus (1796 - 1884) - medaile 1889 - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, opis, Sign.LA (Lea Ahlborn), Ag 31mm, 14.016g, rys., patina
G.G.Adlerbeth, filolog a lingvista - AR medaile 1910 - poprsí zprava, opis / ohňový oltář, opis a nápis, Sign.A.Lindberg, Nepunc., Ag 31mm, 15.147g, dr.hr.
Gustav V. - 100.výročí ústavy 1920 - hlava zleva, dva kříže, 8-řádkový nápis / kněz a rytíř, nápis, Sign.E.Lindberg, patinované Ag 57mm, 87.141g
Švýcarsko
100 let 1.švýcarské tratě - Badenfahrt 1847/1947 - historický vlak , dívka v kroji, opis / symboly města a písmo, Nepunc., Ag900, 33mm, 15.049g, dr.hr., rysky
Tyrolsko
Bregenz - upomínka 100 let osvobození 30.-31.8.1909 - tři bojovníci / 8-řádkový nápis, Sign., litý bronz 36 mm s původním ouškem
USA
Chicago 1893 - scéna vylodění Kryštofa Kolumba, nápis a kruh hvězd / administrativní budova, nápis a opis, cín 50 mm, nep.hr., pěkná patina, téměř R!
Admirál Dewey / křižník Maine - pamětní medailka na bitvu u Manily (1898), Nesign., mosaz 28 mm, patina
Přehlídka vítězů I.světové války v Paříži, věnec / socha Svobody, orel, prapory, opis, 1919, Sign. Outhwaite, bronz 45 mm, 45.959g, nep.skvrnka, téměř
Velká Británie
Džunka Keying - první čínská loď v Anglii 27.3.1848, Sign.Allen-Moore, cín 27mm, dr.hr., dr.rysky, přilož. popis PhDr.Vl.Liščáka CSc. z Orientálního ústavu ČSAV
Victorie - medaile na 50 let vlády / 50 let žel.trati do Crewe 1837/1887 - portrét zleva, opis/ lokomotiva, 7-řádkový nápis a opis, měď 39 mm s původním závěsem
Cyklistické medaile a odznaky
Slovensko b.l. - Cyklistické závody 220 S. "Jánošik" chl., Nesign., bronzový zlacený šestiúhelník 50x56 mm se závěsem
0/0/-
Slovensko 1932 - Cyklistické závody KSC na 100km - I. místo, Nesign., zlac. bronzový šestiúhelník 50x56 mm se závěsem a stuhou
0/0/2
Slovensko 1935 - Cyklistické závody - I.místo, Nesign., zlacený bronzový šestiúhelník 50x56 mm se závěsem a stuhou
Třebíč 15.8.1896 - hlavní jízda ČSK - 1.místo, Nesign., honosný prořezávaný zlacený bronz 42x45 mm s jedním českým granátem, modrobílá trojúhel. stuha
1/-/1
Třebíč 15.8.1896 - vyrovnávací jízda ČSK - 3.místo, Nesign., honosný prořezávaný postř. bronz 40x53 mm, modrobílá trojúhelníková stuha
Kalendářní medaile a medailky
Prinz - AR kalendářní medaile na rok 1937 - planeta Saturn, kalendář, opis/ znamení zvěrokruhu, kalendář, ozn.minc.Vídeň, Punc., 40mm, 18.110g, patin., etue
Motoristické medaile a plakety
ČSMTC a ACRČS - turistická jízda 2000 km 1931 - znaky klubů, motocyklista a dva automobily v zatáčce, nápis, Nesign., bronz 93x71 mm, původní etue R!
Pražské reklamní a účelové známky
Konference svatého Vincence de Paula - 40 Haléřů, Sign.Pátek, mosaz 27 mm, stopa po oušku (patrně raženo na střížku pro medailku s ouškem), patina
Schlaraffia
Salzburg b.l. - XI.všeobecný koncil schlarafie - znak a pohled na město / tři jezdci s prapory, písmo, Sign.Plastilini, patin.bronz 40 mm s původním ouškem
Smaltované odznaky
Česká poštovní unie b.l., Nesign., smaltovaný bronzový ovál 20/29 mm se zavíracím špendlíkem