Radnitzky - AE medaile na návrat císaře do Vídně 1852 - hlava zleva, ratolesti, opis/ vítěz. oblouk, písmo, Sign., 50mm, H.3758, Haus.627, nep.hr., škr., patina
Seidan - AE medaile pražské ostrostřelec. gardy 1852 - poprsí císaře zprava, opis/ sedící Praga se znakem, nápis a opis, Sign., 46mm, 52.008g, krásná patina
Roth - Na paměť padlých ve válce s Dánskem 1864 - lev a anděl smrti sedící vedle trofejí, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 70mm, 121.875g, skvrnka
Tautenhayn - návštěva Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi dvěma anděly, opis a nápis, měď 72mm, 122.907g, H.3806(AR)
Leisek - jubilejní dolnorak. střelby ve Vídni 1888 - poprsí zprava, něm. opis / císařský znak, něm. opis, Sign., Punc., Ag 36mm, 22.246g, nep.hr., patina R!
Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky
Christlbauer - medailka na návštěvu Prahy a svěcení mostu císaře Františka v červnu 1901, Sign., zlacený bronz 28 mm s původním raženým ouškem
Pawlik - VI.spolkové střelby v Moravské Ostravě 1896 - poprsí zprava, opis / střelec, terč na stromě, permoníci, písmo, Punc., Ag 36mm, 23.115g, dr.rysky
Scharff - jubilejní V.spolk.střelby ve Vídni 1898 - poprsí zprava, nápis / znak, puška, terč, dubová ratolest a nápis, Sign., bronz 37mm, 24.494g, dr.rys.
Hejda - plaketa na 60 let vlády 1908 - poprsí zleva, vročení / koruna, skupina osob, vavříny, vročení a nápis, Sign., patinovaný bronz 57x80 mm, pův.etue
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Canzani - AE medaile na návštěvu milán. mincovny 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / 8-řádkový nápis, Sign., 56mm, 77.327g, H.3773, krásná patina R!
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Scharff - nikl. medaile na památku sňatku 10.5.1881 - dvojportrét zprava, opis / Venuše a Eros nesou erby manželů ve věnci, opis, Sign., 50mm, Don.3251 R!
Tautenhayn - AR medaile na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét, opis / anděl s pochodní a květy, opis, Sign., 55mm, 81.953g, Don.3252, H.4002, nep.hr., tém.
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Hartig - AE jednostranná úmrtní medaile spolku přátel mincí a medailí 28.6.1914 - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, téměř
Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, Antonín Friedrich
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, Don.3607, patina, téměř
AE životopisná medaile (1815 morav. gubernátor) 1841 - hlava zleva, opis / 19-řádk. latin. nápis ve věnci, Sign.I.Schön, 50mm, BPM.283, dr.hr., dr.rysky, patina
Radecký z Radče, Jan Josef Václav, 1766 - 1858
Seidan - AE medaile Jednoty krasoumné v Čechách 1859 - hlava zleva, opisy/ pomník maršála v Praze, nápisy a opisy, Sign., 80mm, Don.3698, dr.hr., lakovaná
Schwarzenberg Karel - polní maršál, 1771 - 1820
Pichler - AE pamětní medaile b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, opis a nápis, Sign., 47mm, 50.662g, Don.3889, patina, tém.
Pichler - AE pamětní medaile, b.l. - poprsí zprava, opis / Mars se štítem a vavřínovou ratolestí, písmo, Sign., 47mm, 54.323g, Don.3889, hr., dr.rysky, patina